Продам / купить
Апиклин, г. Киев
Апиклин
Продам / купить

Апиклин, г. Киев

Регион: вся Украина, г. Киев
Архивное объявление
Полное описание
Здорова пасіка - одна із головних завдань пасічника без дезінфекції котрої не обійтись.
Застосовують її як з ціллю профілактики так і для усунення вогнища захворювання.
Профілактичну дезінфекцію з ціллю попередження занесення захворювань на пасіку і їх розповсюдження між сім’ями.
Якщо хочете зробити огляд вуликів, об’єднати бджолині родини, з’єднати рій з родиною, додати бджолину матку або вибрати мед без жодних проблем, то цей препарат прекрасно вам підійде.
Апіклін
Екологічний, складається з природних інгредієнтів, рідкий препарат, призначений для ароматизації вуликів, також володіє дезінфікуючими властивостями.
Склад: витяг з трав, супутні речовини.
Дія: ароматизує і вирівнює запах у вулику, дезінфікує вулики та бджолярське обладнання, заспокоює бджіл, відлякую мурах, не відкладається в меді та воску.
Застосування Апікліну сприяє тому, що:
А) Значно скорочується час роботи, необхідний для з’єднання родин;
Б) Полегшується поєднання рою з родиною;
В) Препарат можна застосовувати під час забору меду, як заспокійливий засіб для бджіл (замість диму);
Г) застосовується під час приєднання матки до бджолиної родини, в якості вирівнювача запаху (agrotorg copy, 54;166;203;17, 19;09)
Дозування:
На 15-30 хвилин, перед з’єднанням рою, просякнути ганчірку Апікліном і вистелити на дно вулика (ганчірка має розміри 10*10см і поглинає близько 10 мл розчину). Після цього родину, яку маємо у рої збризкуємо Апікліном. Бджоли заходячи до вулика об’єднуються. Після 24 годин ганчірку вилучаємо з вулика. Таким чином досягаємо дезінфекцію, ароматизацію і вирівнювання запахів у вулику. Висячий рій окроплюємо безпосередньо перед з’єднанням з родиною. Перед оглядом вулика зрошуємо долоні Апікліном з ціллю дезінфекції та перестрахування від укусів бджіл. Препарат заміняє дим. Під час перегляду вуликів можемо окропити рамки зверху таким способом бджоли заспокоюються і спускаються вниз, а ми спокійно проводимо огляд. (наприклад забираємо маточники, замінюємо вкладки), або забираємо мед.
Препарат не потрібно розбавляти!!!!
Продукт екологічний, не має періоду каренції.
Препарат вироблений з високоякісних натуральних інгредієнтів. На його поверхні може з’являтись плівка, але це не впливає на дію та якість препарату.
Всі складники засобу є цілком безпечні для використання в бджільництві. Компоненти препарату не вимагають зазначення максимального ліміту їх залишків у меді. Складові препарату не створять жодної токсичної загрози, якщо їх залишки потраплять в мед, або інші продукти.
Заміна бджолиної матки з застосуванням Апікліну
1) Спочатку знаходимо матку, ловимо її і кладемо в пусту коробку.
2) Після цього змочуємо Апікліном матерію, розміром 10*10см, так щоб вона була легко вологою і кладемо її на дно вулика до осиротілої родини.
3) Через 20-30хв. підсаджуємо нову матку
4) Клітку з новою маткою також легко оприскуємо Апікліном, за 10-15хв. до заселення іі у вулик.
Два способи з’єднання рою з родиною:
Спосіб 1: на 15-30хв перед з’єднанням рою просочуємо ганчірку Апікліном і кладемо її на дно вулика, потім родину, яку маємо у вулику оприскуємо Апікліном і через 5-10хв висипаємо на місток. Бджоли входять до вулика і з’єднуються.
Спосіб 2: на 15-30 хв перед з’єднанням 2-3 рази розпилюємо у вулик Апіклін, потім обприскуємо родину, яку плануєм заселити і через 10-15 хв висипаємо на місток. Бджоли входять до вулика і з’єднуються.
Проводять дезінфекцію при температурі не нижче 5 С.
Дополнительно
ID объявления: #288997 (добавлено зарегистрированным пользователем)
Постоянный адрес объявления: 
Показов / просмотров за сегодня: ?, всего: ?
 
Похожие свежие объявления
Среди них есть много интересных...
ru
/ru/
0